Saç BandıSaç Bandı

Saç bandı, özellikle bahar ve yaz aylarında, kadın, erkek ve çocukların severek kullandığı saç aksesuarları arasında yer almaktadır. Geniş modeller, yaz aylarında adeta bir şapka gibi başı güneşten korumaya yardımcı olmaktadır. Bu fonksiyonunun yanı sıra birbirinden farklı renk ve desene sahip saç bandı modelleri, kişilerin tarzını yansıtan vazgeçilmez aksesuarlarından biridir.

Özellikle bayan saç aksesuarları arasında her mevsim tercih edilen seçenekler arasında yer alan bu modeller, farklı bağlama şekilleri ile tüm kıyafetlere uyum sağlamaktadır. Köstebek, tüm ürünlerinde sunduğu desenleri, saç aksesuarlarında da kullanarak, bu ürünlerin bir arada uyumlu bir şekilde kullanılmasını sağlamaktadır. Online alışveriş sitemizde yer alan tişört, çanta, cüzdan, ayakkabı ve diğer aksesuar ürünlerimizle rahatlıkla kombinlenebilen bu modeller, aynı zamanda fark yaratan bir hediye seçeneğidir.

Saç Bandı Modelleri

Farklı tarzlara ve farklı akımlara hitap eden baskı seçenekleri ile sitemizde yer alan saç bandı modelleri, hem kadın, hem erkek hem de çocukların kullanımına uygun olarak tasarlanmaktadır. Kamuflaj Kuru Kafa, Kamuflaj, Gezegenler ve Avenged Sevenfold modelleri erkeklerin en çok tercih ettiği bant modeller arasında yer almaktadır.

Kadınların tercihi ise sıklıkla daha canlı renklerden yana olmaktadır. Unicorn ve Funny Face, kadınların favori ürünleri arasında yer alırken, Atatürk imzası baskılı model, tüm yaş gruplarında ve cinsiyetlerde en çok satın alınan ürünlerden biridir.

Bu modellerin yanı sıra, sevdiğiniz müzik grubu, dizi ve takım konseptlerine uygun ürünler de unisex modeller arasında yer almaktadır.

Saç Bandı Kullanım Şekilleri

Köstebek saç bandı modelleri, farklı renk ve desenlerinin yanı sıra, farklı bağlama şekillerine olanak sunacak şekilde tasarlanmaktadır. Fular, atkı ve bileklik olarak da kullanılabilen bu ürünler, saç üzerinde de farklı bağlama şekilleri ile kullanılabilmektedir. Online alışveriş sitemizde yer alan kategoriler bölümünde ürün modellerinin üstüne tıklamanız durumunda, ayrıntılı kullanım şekilleri hakkında bilgi alabilirsiniz.

Bu ürünlerin başlıca bağlama şekilleri, alın bandı, taç, saç tokası, sahra, bere, korsan ve balaklava şeklindedir. Bu şekillerin nasıl uygulanacağı ise detaylı olarak anlatılmaktadır. Siz de sitemizi ziyaret ederek tüm modelleri inceleyebilir, güvenilir alışveriş seçeneklerinden faydalanarak hem kendinizi hem de sevdiklerinizi bu ürünlerle mutlu edebilirsiniz.